RITAR Оловна Батерия (HR12-20BW) 12V / 5Ah High Rate - 151/ 50/ 95mm AGM
Напрежение: 12V
Капацитет: 5Ah
Размери: 151 x 50 x95 мм
Тип терминал:T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 5Ah
Размери: 151 x 50 x95 мм
Тип терминал:T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Акумулатор |
| Тип | Акумулатор |
| Изходно напрежение | 12 V |
| Изходно напрежение | 12 V |
| Размери | 151 x 51 x 93 mm |
| Размери | 151 x 51 x 93 mm |
| Конектори | Тип-T2: Позиция-D |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 12 |
| Капацитет (Ah) | 5 Ah |
| Технология | AGM |
| Тип клема | F1 |
| Проектен живот (years) | 3-5 години |
| Дължина (mm) | 151 |
| Ширина (mm) | 50 mm |
| Височина (mm) | 95 |
| Тегло (kg) | 1.8 |
| Тегло | 0.00кг |
Оловна батерия RITAR HR12-20BW, 12V, 5Ah, High Rate, AGM
Ключови Предимства
- Дълъг живот — Проектирана за 3-5 години буферен режим при нормални условия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Напрежение | 12 V |
| Капацитет (20ч) | 5 Ah |
| Технология | AGM |
| Тип клема | F1 |
| Дължина | 151 mm |
| Ширина | 50 mm |
| Височина | 95 mm |